V sobotu 23.1. od 18.00 budou lomničtí hostit druhý tým pražského přeboru HC Hvězdu Praha. " />
Redakce, 21.01.2016
Druzí z obou soutěží zavítají do Lomnice

Letos našla pouze jednoho přemožitele. Letňanské letce, kteří jí porazili dvakrát (5:3 a 0:2). První zápas s Hvězdou lomničtí prohráli vysoko 7:2. Tento zápas je posledním v Praze. Po tomto kole jsou nepražské týmy z vyřazovacích bojů šktnuti. Play off tak bude čistě pražskou záležitostí.

V neděli 24.1 v 18.00 přivítají druhého v pořadí líbereckého přeboru HC Slavoj Liberec, kteří nečekaně prohráli na domácím ledě v minulém kole s Českou Lípou 5:7. Lomnice po tomto víkendu odehraje sérii tří zápasů na hřištích soupeře. Na domácím ledě se tedy představí až v play-off liberecké soutěže v druhé polovině února. Přijďte naše hokejisty podpořit v posledních domácích zápasech základních částí.