Lomnice – Frýdlantští přijeli do Lomnice pouze s devíti hráči do pole a jedním brankářem. V první třetině byli domácím vyrovnanými soupeři. S postupem času se převaha lomnických stupňovala a narůstalo i skóre. V posledním letošním mistrovském zápase si hokejisté od Popelky připsali nejen poslední 3 body, ale vylepšili i celkovou brankovou bilanci.

Redakce, 17.12.2017
Frýdlant si odvezl desítku

Nebyl to však zápas poslední. Do konce roku sehrají hokejisté ještě dva zápasy s HC Jičín. Jičínští vedou v současné době tabulku královéhradecké soutěže. Největší hvězdou týmu je bývalý hráč NHL, KHL a mistr naší extraligy Václav Pletka. Mužstva se utkají o třetí místo v POHÁRU ČESKÉHO RÁJE. První zápas bude v pátek 22.12. od 19.hodin a určí pořadatelství druhého rozhodujícího duelu o bronz, který se odehraje o týden později v pátek 29.12.2017.