Redakce, 25.01.2015
Hatrik Jardy Kedršta pomohl Lomnici k remíze s Hvězdou
L O M N I C E - Před posledním utkání základní části Přeboru Prahy uctili hráči a fanoušci památku nedávno zesnulého trenéra Lomnice Zdena Matise. Utkání mělo na straně Lomnice jediného střelce. Jaroslav Kedršt dlouho držel svým hatrikem prapor Lomnice. Přesto se mu na hůl v závěru nalepila smůla. V 59. minutě za stavu 3:2 nešťastně vyhodil puk mimo ledovou plochu, hosté odvolali brankáře a dokázali v přesilovce 6 na 4 vyrovnat.
Lomnice měla skvělý vstup do utkání a ve 4. minutě proměnil Jarda Kedršt svůj první kontakt s pukem ve vedení Lomnice. První třetina přinesla napínavý boj o každý metr ledu. Další branku však oba brankáři nepovolili. Druhá třetina patřila hostující Hvězdě, která hned ve 22. minutě vyrovnala. Lomnický Kedršt však opět odpověděl ve 27. minutě a domácí vedli. Bohužel ne nadlouho, když hned při dalším střídání dokázali vyrovnat. Hráči Hvězdy ožili a tlačili se před Pyrochtu. Ten však pozorným výkonem další změnu skóre nepřipustil. Ve třetí části se zdálo, že kdo vstřelí branku tak vyhraje. Přes šance na obou stranách to byl opět Kedršt, který procedil puk mezi betony Vokatého a Lomnice potřetí vedla. Zdálo se, že Lomnice dotáhne své vedení do konce, ale nešťastně vyhozený puk na naši střídačku dal hostím šanci a ti ji využili.