Stružinec, Nová Ves - Hokejisté lomnického áčka navštívili v rámci dětského dne pořádaného naším klubem, s cílem získat nové hokejisty do klubových řad, ZŠ a MŠ ve Stružinci a Nové Vsi. Vladimír Martinec a Lukáš Syrovátka společně s trenéry Martinem Knapem a Jaromírem Dlouhým odpovídali na otázky týkajících se hokeje. Děti v několika soutěžních disciplínách jako například střelba na brankáře, slalom s hokejkou, házení na basketbalový koš, hod tenisovým míčkem, skákání v pytlích, předvedly svoji výkonnost. Vyzkoušely si také hokejovou výstroj a dostaly od hokejistů za svůj výkon drobné sladkosti a ceny. Nyní je na nich a jejich rodičích, aby našly cestu na zimní stadion a za několik let to byli oni, kteří budou hokejovou radost rozdávat novým mladým nadějím.

Redakce, 22.09.2015
Hokejisté A týmu v MŠ a ZŠ