Turnov, Lomnice n/p - Hokejisté Lomnice o víkendu oba zápasy prohráli. V derby s Turnovem prohrávali již 1:4. Dokázali tento nepříznivý stav vyrovnat, ale v samotném závěru prodloužení inkasovali pátý gól a odvezli si tak z Turnova pouze bod. V neděli lomničtí přivítali na svém zimním stadionu hokejisty z Roudnice n/L. Konala se zde bohužel repríza loňského duelu mezi oběma soupeři.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 17.10.2016
Lomnice dvakrát poražena

Hosté šli rychle do dvoubrankového vedení. Lomnice do první přestávky otočila třemi góly skóre ve svůj prospěch, ale ve druhé části opět dvakrát inkasovala. Téměř okamžitě stav vyrovnala. Na začátku závěrečné části se po chybě na modré čáře Roudnice dostala do samostatného nájezdu a opět vedla o jednu branku. Hosté se od této chvíle bránili, kouskovali hru, čtyřikrát dokonce hráli v početní nevýhodě. Přesto těsný náskok ubránili a v samotném závěru do prázdné lomnické branky pečetili své vítězství.

Ohasy trenérů : Martin Knap

"V obou zápasech jsme rozhodně nebyli horší než soupeři. Dokázali jsme si vytvořit stálý tlak ve třetinách soupeřů. Turnov si vytvořil delší tlak prakticky jen při hře v početní výhodě. Oslabení jsme vyjma jednoho neodehráli dobře a čtyřikrát inkasovali. Dostáváme velmi laciné góly. V Turnově se nám sice podařilo dotáhnout třígólové manko, ale zápas jsme ztratili hrubou chybou v obranném pásmu v úplném konci prodloužení. Ještě markantnější rozdíl naší převahy byl zápas v neděli. Přesto jsme ho prohráli. Po chybě brankáře v rozehrávce a třemi střelami z dálky jsme dostali opět čtyři branky. Roudnici jsme jednoznačně přestříleli, ale zakončení nám chybělo. Nemůžeme si myslet, že s takto kvalitními soupeři budeme pokaždé schopni vstřelit pět a více gólů, abychom vyhráli. Průměr pět inkasovaných branek na zápas je prostě příliš. Na tom musíme zapracovat."