Nová Paka -– Hokejisté Lomnice jsou v závěrečné části přípravy. Včera odehráli přípravný zápas s Novou Pakou.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 12.09.2016
Lomnice v přípravě porazila Novou Paku

Přestože zápas v úvodní části patřil domácím nepřinesl jim kýžený náskok do druhé třetiny. Výraznou překážkou jim byl nový muž v brance Lomnice Martin Dulák. Až dvě minuty před koncem první třetiny se ho podařilo prostřelit Horynovi, který si schoval kotouč za obránce a propálil z vrcholku kruhů kotouč do branky. Odpověď lomnických však byla blesková. Maryška ujel novopacké obraně a vyrovnal. Následující střídání Rudiš po přihrávce Spačka otočil skóre. Na začátku druhé třetiny při signalizovaném vyloučení Lemfelda Nová Paka v šeti vyrovnala, ale hned vzápětí inkasovali z hole mladíka Filipa Mizery. Od této chvíle převzala Lomnice zápas do svých rukou. Do konce druhé třetiny přidala tři branky. Stejný počet i v třetí části a tak pouze po chybné rozehrávce na obranné modré čáře novopačtí korigovali na 3:9.

Ohasy trenérů : Martin Knap

Utkání splnilo naše očekávání. Neslo výrazné prvky přátelského zápasu s mnoha nepřesnostmi. Zkoušeli jsme útok juniorů doplněný a podpořený jedním z nejzkušenějších hráčů a kapitánem Jakubem Syrovátkou, který se zhostil tohoto úkolu výborně. I díky němu mladíci předvedli poměrně dobrý výkon. Do sezóny, která nám začíná už příští týden se musíme vyvarovat zbytečných faulů v útočném pásmu a nepřesností v rozehrávce. Výsledek nechceme vůbec přeceňovat vzhledem k povaze zápasu. Jednalo se o přípravu, ale vzhledem k určité provázanosti obou klubů nás těší, že jsme vyhráli.