Lomnice N/P - Ostrý start. První zápas letošní sezóny je tady. Všichni jsou plni očekávání jaký start to bude. Tým včera vyjej k poslednímu tréninku na hostiteském ledě v Jablonci nad Nisou. Dnes hráči absolvují první trénink na domácím hřišti. V neděli čeká Lomnici na domácím ledě tradiční pražský soupeř Kobra Praha „B“. I když venku panuje letní počasí, věříme,že si najdete cestu na zimní stadion a přijdete podpořit lomnické v bitvě o první body. Utkání začíná tradičně od 18 hodin..

Redakce, 16.09.2016
Lomnice v úvodním kole hostí Kobru Praha