Liberec - V sobotu tým Olympiku Praha nepřijel. V neděli Lomnice otočila nepříznivý stav zápasu a zvítězila v Liberci 2:3.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 30.01.2017
Obrat zápasu v Liberci přinesl výhru

K dalšímu nadstavbovému zápasu přijela Lomnice do Liberce a zároveň chtěla odčinit porážku od tohoto soupeře na domácím ledě. První třetina tomu hned nenapovídala, když Liberecký tým poslal do vedení při první přesilové hře útočník Herda. Ve druhé třetině Slavoj náskok navýšil na 2:0, ale vzápětí lomničtí snížili v dvojnásobné přesilové hře zásluhou spolupráce Martince a Junka. Na další branky jsme museli čekat až do závěrečného dějství, ve kterém hosté vyrovnali gólový stav zápasu na 2:2 Knapem po přihrávce Junka. A to nebylo všechno. Borci z Lomnice dokonali obrat dvacet tři sekund před závěrečnou sirénou. Knap vyslal přihrávkou o mantinel do samostatného úniku Rudiše, který blafákem překonal Tomíčka. Lomnice si už poté utkání za vydatného přispění brankáře Duláka v závěrečné power – play domácích pohlídala. Z horkého libereckého ledu vezou lomničtí cenné tři body.

Ohasy trenérů : Martin Knap

Zápas jsme otočili až v samotném závěru. Byli jsme v neúplné sestavě. Hráli jsme disciplinovaně a mančaft se semknul k poctivému a vyzrálému výkonu. Před vyřazovací částí soutěže tak můžeme být spokojeni nejen s výsledkem, ale i předvedenou hrou.