Lomnice - Lomnice – V posledním zápase základní části se střetla mužstva na třetím a čtvrtém místě. Hrálo se o pořadatelství posledního pohárového utkání. K vidění byl vyrovnaný zápas, který nakonec skončil šťastněji pro domácí. O konečné bronzové umístění by se tedy mělo hrát příští pátek v Lomnici n/P. Po tomto zápase se s aktivní kariérou po dlouhých patnácti letech rozloučil Petr Karásek. Jeho dres vystoupal vzhůru ke stropu lomnické arény. PETŘE DÍKY!!!

Redakce, 23.12.2017
Poslední "špil" Petra Karáska