Lomnice n/P - V sobotu Lomnici čeká zápas s dalším nováčkem liberecké soutěže HC Slavojem Liberec. Klub vznikl sloučením týmů loňského vítěze krajského přeboru ledního hokeje v Libereckém kraji VTJ Liberec a části týmu PSK Liberec. Název klubu je připomínkou historicky prvního českého fotbalového klubu z Liberce - Slavoj Liberec. Klub byl založen roku 1950. Cílem nově vzniklého klubu je navázat na tradice a úspěchy obou celků. Někdejší rivalita obou libereckých týmů se stala minulostí. Nyní se snaží společnými silami o co nejlepší sportovní výsledky. Což se jim zatím daří mírou vrchovatou. Oba sehrané zápasy s HC Varnsdorf a HC Česká Lípa dokázali hráči Slavoje přesvědčivě vyhrát. Utkání začíná v sobotu 31.října 2015 od 18 hodin na domácím ledě. V neděli lomničtí zajíždějí do Neratovic, kde sehrají zápas s HC Bohemians Praha v pražském přeboru od 16.30. V neděli 1. listopadu od 12.00 hodin také pokračuje v pořadí čtvrtou lekcí výuka techniky bruslení - powerskating pro všechny hráče a hráčky hokejového klubu starších devíti let.

Redakce, 30.10.2015
Program o víkendu - Slavoj Liberec, Bohemians Praha , powerskating