Klub, 29.02.2024
Semifinálová bitva vypukne v pátek na ledě Jičína. Sezóna vrcholí, buďte u toho i vy.
L O M N I C E - Již v pátek 1.3. od 18:30 hod. vypukne v Jičíně semifinálová bitva play-off Krajské ligy mužů Libereckého kraje. K postupu do finále je potřeba vyhrát 3 zápasy.
V tabulce základní části získal Jičín o jediný bod více než svěřenci Václava Kočího. V prvních dvou vzajemných duelech základní části zvítězil Jičín. Třetí duel ovládla v Jičíně Lomnice. Šance obou týmu jsou tedy vyrovnané. Bilance z posledních dvou play-off favorizuje Jičínské. Lomničtí budou potřebovat velkou podporu svých fanoušků. Tak dorazte nejen v pátek do Jičína, ale i v neděli 3.3. od 17:00 hod. na lomnický zimní stadion. Vyvrcholení souěže je tady, nenechte si ho ujít.