Lomnice, Turnov – V sobotu si hokejisté Lomnice poradili s předposledním týmem tabulky v krajské lize. S týmem Varnsdorfu šli hned v úvodu do vedení a náskok postupně navýšili na rozdíl čtyř gólů.

Redakce, 11.12.2017
Výhra doma s Varnsdorfem a porážka v Turnově

Soupeř těsně po polovině zápasu sice snížil dvěma slepenými trefami. Lomnice nakonec pasivnímu soupeři nastřílela sedm branek a zaslouženě zvítězila.

V neděli se staly osudovými vstupy do prvních dvou třetin, ve kterých lomničtí inkasovali třikrát v první třetině a dvakrát ve druhé. To rozhodlo o vysokém vítězství Turnova 1931 v pohárovém zápase.

Příští týden v sobotu 16.12 Lomnice přivítá doma HC Slovan Frýdlant od 18.00 hodin.