Varnsdorf - Sobotní domácí zápas se nekonal, neboť pražský soupeř nepřijel a zápas byl kontumován. V neděli Lomnice sehrála utkání ve Varnsdorfu, kde zvítězila 2:5.

" />
Redakce, 28.11.2016
Výhra ve Vansdorfu

V nedělním zápase lomničtí otevřeli skóre ve 13. minutě Kalfiřtem, který vymetl pravý horní roh domácího brankáře Březny. V 18. minutě přidal Kedršt druhý gól, blafákem mezi betony.

Hosté uspokojeni tímto náskokem ve druhé třetině polevili v koncentraci a výsledkem byla pouze série spálených šancí. Ve 32. minutě domácí hráli v oslabení tří proti čtyřem. Po dvou hrubých chybách hostí v útočném a vzápětí ve středním pásmu ujel domácí Doležal s Matějkou. Situaci dva na jednoho dokázali využít. Lomnice sice dál pokračovala v náporu, ale nedokázala využít ani vyložené šance do prázdné domácí branky.

Do třetí třetiny vstoupili lomničtí přece jenom s větším úsilím a hned ve 42.minutě našel Kedršt ideálně před brankou Červeného, který zvýšil na 1:3. O dvě minuty později zvýšil Martinec a o další minutu nadvakrát překonal Březnu Rudiš. Poté Lomnice znovu zvolnila a výsledkem bylo snížení tři minuty před koncem na 2:5. Autorem branky byl Heinze.