Lomnice n/P - Pořádnou kanonádou rozjeli novou sezónu hráči Lomnice. V utkání s HC Slovan Louny byli od úvodních minut jasně lepším mužstvem. Své pohledné akce dokázali dotáhnout do gólového konce. Domácí mužstvo mělo po celý zápas hru pod kontrolou a vstup do nového ročníku se jim tedy povedl na výbornou. Třemi brankami se blýskli Knap a Maryška. Na úvod sezóny přišlo i velké množství diváků, kteří spolu s bubeníky v dresech domácích vytvořili doslova bouřlivou atmosféru na lomnickém stadionu.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 20.09.2015
Vysoké vítězství v úvodním zápase

Ohasy trenérů : Martin Knap

Do zápasu jsme vstoupili zodpovědně a v první třetině soupeře přehrávali. Neproměnili jsme však minimálně 4 vyložené šance. Za stavu 2:0 jsme ve druhé třetině ztratili územní převahu, soupeř zlepšil pohyb a hra se vyrovnala. V této fázi zápasu nás podržel brankář Mrázek. Na začátku třetí třetiny se nám podařilo v přesilovce vstřelit čtvrtou branku a tím definitivně zlomit odpor soupeře. V početní výhodě se nám dnes dařilo a dokázali jsme v ní pětkrát skórovat. V poslední části jsme soupeře přehráli a na rozdíl od první třetiny jsme šance dokázali i proměnit. Myslím, že všichni hráči podali výborný výkon, a za tanto výkon jsme si vítězství zasloužili. Hodně nám k vítězství pomohli i výborní diváci, kteří nás po celý zápas povzbuzovali. Za což jim patří obrovské poděkování.