2.kolo, sobota 26.9.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Poděbrady
9:4 (4:2,2:2,3:0)
Branky a nahrávky: 4. Skalský(Šimek F.), 11. Rejman(Pažout), 17. Kuhn(Pažout), 19. Rejman, 37. Pažout(Rydval O.,Švejda), 37. Rydval O.(Rydval T.), 40. Rydval O.(Rydval T.,Strnádek), 41. Kuhn, 43. Švejda(Kuhn) - 8. Plaček(Váňa), 15. Nápravník O., 34. Zábrana(Nápravník O.), 39. Nápravník A. Rozhodčí: . Vyloučení: 6/9 navíc Nápravník A. 10 min OT. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 24:22. Průběh utkání: .
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Kypr - Rydval T., Kotyk, Rydval O., Strnádek, Šimek F., Rejman, Khun, Švejda, Pažout, Zajíc, Skalský
HC Poděbrady: Wilkes - Nápravník A., Bürbek, Bek, Volejník, Plaček, Váňa, Prášil, Nápravník O., Zábraha, Hruška, Březina, Bürger, Wolde

Komentář k zápasu

Sobotní utkání dne 26.9.,které proběhlo na domácím ledě,kde jsme hostili mužstvo HC Poděbrady. Již při rozbruslení spousta lomnických hráčů sledovalo narostlé postavy soupeře a s tímto respektem nastupovali do zápasu. Zpočátku se hra rychle přelévala z jedné strany na druhou,avšak hosté byli aktivnější co se týče bruslení.Po vstřelení dvou branek si domácí hráči začali více věřit a hrát kombinační hru.Která i dobře bruslícímu týmu z Poděbrad začala působit problémy.Za stavu 3:0 jsme dvakrát po sobě chybovali čehož soupeř využil a potrestal nás dvěma góly.První třetina skončila 4:2. V druhé třetině soupeř přitvrdil hru za což byl častěji vylučován.Nám se moc nedařilo využívat početní převahu na ledě ke vstřelení více gólů.Hra byla vyrovnaná.Stav po druhé třetině 6:4. Lomničti hráči chtěli své první utkání dovést do vítězného konce.Od začátku třetí třetiny přidali na tempu a začali soupeře přehrávat.Toto vedlo ještě ke vstřelení tří branek, na které již soupeř neodpověděl.