3.kolo, pondělí­ 28.9.2015
HC Frýdlant - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
0:10 (0:2,0:2,0:6)
Branky a nahrávky: 15. Rydval O.(Skalský), 17. Strnádek(Rydval T.), 32. Rydval O.(Rydval T., Šimek F.), 36. Švejda(Rejman), 40. Šimek F.(Rydval O.), 41. Kuhn(Zajíc), 45. Rejman, 50. Pažout(Rydval T.), 52. Kotyk(Rydval O.), 57. Pažout(Skalský) Rozhodčí: . Vyloučení: 4/3 navíc navíc Čepelík, Pleskot, Kotyk, Strnádek 4 min. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 16:47. Průběh utkání: .
HC Frýdlant: Čaban - Borecký, Čepelík, Motl, Košek, Svoboda, Jireček, Mikas, Pulec, Šír, Klimov, Pleskot, Čapek
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Kypr - Rydval T., Kotyk, Rydval O., Strnádek, Šimek F., Rejman, Khun, Švejda, Pažout, Zajíc, Skalský, Šimek J.

Komentář k zápasu

Pondělní utkání dne 28.9.,které jsme odehráli na ledě hostí ve Frýdlantu. Od začátku zápasu jsme měli převahu,jak v bruslení tak i v herní kombinaci.Byl tu však jeden problém a to proměňovat šance v zakončení.A že jich nebylo zrovna málo -22 střel z toho proměnili pouze dva.Po třech chybných rozehrávkách ve středním pásmu jsme soupeři umožnili samostatné průniky na naši bránu,kterou hájil Jan Kypr a vždy nás spolehlivě podržel. Druhá třetina probíhala v podobném duchu,kde jsme již tolik nechybovali,ale neproměněné šance pokračovali.Opět se nám podařilo vstřelit jen dvě branky. Ve třetí třetine se nám dařily krásné kombinace v zakončení 2-1.Ze kterých padaly góly.Stav po třetí třetině výhra 10:0. Závěrem bych tento zápas viděl jako Lomnice versus brankář Frýdlantu,který podával velmi dobrý výkon.