5.kolo, sobota 10.10.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Benátky nad Jizerou
3:16 (0:4,2:5,1:7)
Branky a nahrávky: . Šimek F.,Rydval T.,Rejman T.(Strnádek) Střely na branku: . 15/27
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Kypr-Kotyk,Strnádek,Zajíc,Skalský-Pažout,Rejman,Švejda,Kuhn,Šimek F.,Rydval T.,Rydval O.,

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Roman Blažek (HC Lomnice): Začátek zápasu patřil spíše soupeři,který na nás aktivním bruslením vyvíjel tlak.Deset minut jsme stačili odolávat.Po několika chybách nás už Benátky trestali góly.Ve druhé třetině jsme přidali na bruslení a důraznou hrou se nám podařilo vsítit dvě důležité branky.A tím se vrátit do zápasu.Bohužel s 11 hráči se začala projevovat únava a nedůrazná hra.Čehož soupeř využil několika góly.Po zbytek zápasu jsme již měli problémy reagovat na bruslení a kombinace soupeře. Pochvala patří dobře chytajícímu brankáři Honzovi.Svým výkonem ještě spoustě gólů zabránil.