1.kolo, neděle 25.10.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Česká Lípa
9:8 (4:2,2:2,3:4)
Branky a nahrávky: . Vele,Mizera(Vele),Vele(Koňák,Mizera),Vele,Vele(Mizera),Vele(Mizera),Koňák,Mizera(Koňák),Vele(Koňák) Střely na branku: . 50/33
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek,Dlouhý - Vašků,Plšek,Kotyk O.,Pokorný - Vele,Koňák,Mizera,Mach,Dubský,Maňák,Škoda

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel trenér HC Lomnice n. Pop.: V dnešním utkání přijel soupeř z České Lípy. Utkání jsme začali velmi dobře a soupeře jsme přehrávali a proměnovali šance a vybudovali si dostatečný náskok,který byl asi na škodu,jelikož jsme potom ubrali na pohybu a tím pustili soupeře do hry. Udělali jsme opět několik zbytečných chyb a soupeř snížil. Nástup do třetí části utkání byl katastrofální a z naší nesoustředěnnosti jsme nastartovali soupeře,který byl od této chvíle lepší a dovolili jsme mu vyrovnat a nakonec pustili do vedení. Poslední minuty utkání byly velmi napínavé a nám se povedlo vyrovnat skore utkání Dvě minuty před koncem nám soupeř nabídl přesilovku,kterou se nám podařilo využít a rozhodnout utkání v náš prospěch. Děkuji hráčům za nasazení a hlavně za touhu po vítězství,které bylo pro nás velmi důležité.