2.kolo, sobota 26.9.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Vlci Jablonec
6:3 (4:2,0:1,2:0)
Branky a nahrávky: 1. Koňák, 1. Vele, 5. Vele(Kotyk O.), 18. Mach(Koňák), 49. Vašků(Koňák), 53. Škoda(Mizera,Dubský) - 8. Krupka(Nechanický D.), 16 Nechanický V., 23. Halamček(Nechanický D.) Rozhodčí: Dlouhý, Junek. Vyloučení: 4:6. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 22:16. Průběh utkání: .
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek (31.Dlouhý) - Koňák, Plšek, Raška, Mizera, Dubský, Mach, Vašků, Vele, Pokorný, Kotyk O., Škoda
HC Vlci Jablonec: Leško - Tůma, Lietava, Zavadil, Zmrzlý, Krupka, Cee, Nechanický V., Nechanický D. Halamček, Pavlišta, Kratochvíla, Vácha, Černý, Šimůnek, Přichystal

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel (trenér HC Lomnice n. P.): V dnešním prvním mistrovském utkání jsme na domácím ledě přivítali soupeře z Jablonce nad Nisou. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme zatlačili do obranného pásma hned proměnili první šance a ujali se vedení. V první třetině jsme soupeře nepustili k vážnějším šancím a byli lepším mužstvem. Ve druhé třetině soupeř vyrovnal hru,jelikož jsme přestali hrát a přizpůsobili se soupeři. Ve třetím dějství jsme se opět vrátili k výkonu z první třetiny a opět soupeře přehrávali a opět začali střílet goly. Pěknou hru předvedli hráči ročníku 2006 a svým výkonem pomohli k prvnímu důležitému vítězství v nové sezoně. Gratuluji mužstvu k výkonu a bodům.