3.kolo, pondělí­ 28.9.2015
HC Frýdlant - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
4:12 (1:1,0:5,3:6)
Branky a nahrávky: 9. Leibl(Stehlík), 50. Švadlenka(Leibl), 56. Švadlenka(Kubát), 57. Švadlenka - 4. Vašků(Mizera), 21. Vele(Kotyk O.), 27. Mizera(Vašků), 34. Vele, 35. Mizera(Vele), 39. Vele(Mizera), 41. Vele(Vašků), 44. Mizera(Dubský), 47. Vele(Vašků), 48. Koňák, 50. Koňák(Vele), 59. Koňák(Mizera). Rozhodčí: . Vyloučení: 10:6 navíc LO (TS),FR (TS). Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 17:22. Průběh utkání: .
HC Frýdlant: Milan - Liebl, Kašpar, Kupec, Tomas, Kubát, Švadlena, Louda, Motyčka, Budka, Čápová, Stehlík
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek (31.Dlouhý) - Koňák, Plšek, Raška, Mizera, Dubský, Mach, Vašků, Vele, Maňák, Kotyk O.

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel (trenér HC Lomnice n. Pop.): Ve druhém mistrovském zápase jsme zajížděli na led HC Frýdlant. Utkání mělo dvě roviny,pokud jsme opustili naší hru,která je založena na pohybu a kombinaci,tak jsme nic nepředvedli,jakmile jsme se vrátili ke hře,kterou umíme tak jsme začali soupeře přehrávat a střílet goly. Celkový výkon byl docela dobrý,jenom mne mrzí poslední dvě branky,které pramenily z nekázně hráčů.Gratuluji mužstvu k druhému vítězství.