5.kolo, sobota 10.10.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Benátky nad Jizerou
2:7 (2:3,0:2,0:2 )
Branky a nahrávky Lomnice:Mizera,Vele(Kotyk O.) Střely na branku:13/20
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek (31.Dlouhý) - Plšek, Vašků, Kotyk O., Maňák - Vele, Mizera, Koňák - Raška, Pokorný, Škoda - Mach,Dubský

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Pavel Rutkovský (HC Lomnice n. Pop.) V dnešním utkání jsme přivítali soupeře z Benátek nad Jizerou, o kterém jsme věděli,že je na tom dobře bruslařsky,což se potvrdilo. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře přehrávali a ujali se vedení o dva goly. Soupeř v závěru první třetiny zvýšil usilí a hru vyrovnal a aktivním způsobem pohybu se ujal vedení. V druhé třetině se hra přelévala ze strany na stranu.V průběhu druhé třetiny jsme přestali hrát naší hru,která je založena na bruslení a kombinaci a soustředili se na osobní souboje a nechali se zbytečně vylučovat. Náš soupeř ovládl hru a proměnoval své šance,které pramenily z naší nedisciplíny hlavně hráčů ročníku 2004,kteří mají být lídry týmu. První porážka této sezony mrzí,hlavně z důvodu,že soupeř byl hratelný a zbytečně jsme mu nechali body.