7.kolo, sobota 24.10.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Bílí Tygři Liberec
1:9 (0:3,0:3,1:3)
Branky a nahrávky: . Vele(Vašků) Střely na branku: . 20/45
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek,Dlouhý - Vašků,Plšek.Maňák,Kotyk O.,- Vele,Mizera,Škoda,Mach,Pokorný,Dubský

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel trenér HC Lomnice n. Pop.: V dnešním utkání na domácím ledě jsme přivítali soupeře z Liberce. Utkání jsme začali v dobrém tempu a byli jsme vyrovnaným soupeřem a hra plynula ze strany na stranu Potom jsme se dopustili několika naprosto zbytečných chyb,které pramení z naší nesoustředěnosti. Tyto chyby se neustále opakují a musíme zapracovat na jejich odstranění. Od druhé třetiny,soupeř měl převahu,ale i my se dostávali do šancí,které jsme bohužel neproměnili,což je škoda,jelikož by tím utkání dostalo ještě větší náboj.Ve třetí třetině jsme dopláceli na to,že hrajeme v malém počtu hráču a ještě nám vypomáhají hráči mladšího ročníku a tím pádem nám docházejí síly.I přes prohru byl výkon bojovný a za to je potřeba mužstvo pochválit.