9.kolo, sobota 31.10.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - TJ HC Varnsdorf
5:2 (1:0,0:2,4:0)
Branky a nahrávky: . Vele(Mizera),Maňák(Mach),Vele,Vele,Mach(Vašků) Střely na branku: . 30/27
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek,Dlouhý - Kotyk O.,Pokorný,Vašků,Plšek - Hubačík,Vele,Mizera,Mach,Maňák,Dubský

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel trenér HC Lomnice nad Pop.: V dnešním mistrovském utkání jsme přivítali nevyzpytatelného soupeře z Varnsdorfu.Utkání jsme začali rozpačitě a hra se střídala ze strany na stranu a ani jedno mužstvo své šance neproměnilo.Ke konci třetiny jsme díky lepšímu pohybu dostali soupeře pod tlak a ujali se vedení. Druhá třetina,začala náporem hostú,kteří se snažili vyrovnat stav utkání,za každou cenu,kdy třeba svého nejlepšího hráč ponechali na ledě 7.min a 14s.Od 30.min. nás soupeř dostal pod tlak a podařilo se mu dostat do jednobrankového vedení. Třetí část utkání jsme začali aktivně a projevila se naše touha o vzrat v utkání,který se nám podařil a začali jsme mít díky lepšímu pohybu utkání pod kontrolou a soupeře již nepustili do vyložených šancí.Podařilo se nám vyhrát v důležitém zápase a proto patří gratulace celému mužstvu.