N7, sobota 6.2.2016
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Jičín
5:4 (1:1,1:1,3:2)
Branky a nahrávky: . Vele(Vašků),Vele(Maňák),Vele(Mizera),Vele(Mizera),Mizera(Vašků) Střely na branku: . 34/18
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek,Dlouhý - Vašků,Plšek,Pokorný,Kotyk O. - Vele,Mizera,Škoda,Maňák,Mach,Láska,Raška,Hubačík

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

V dnešním utkání jsme hostili soupeře ze sousedního Jičína a pokud jsme se chtěli udržet v popředí tabulky tak jsme potřebovali zvítězit. Utkání jsme začali náporem,ale nepodařilo se nám proměnit šance. Z první vážnější akce soupeře a jeho první střely jsme inkasovali branku,po které na nás padla nervozita a v tomto duchu se utkání dále odvíjelo,kdy jsme byli lepším mužstvem,ale zakončení před bránou soupeře se nám nedařilo. Nástup do třetí části utkání nám vyšel velmi dobře a hned v osmé vteřině jsme se dostali do vedení a začali soupeře přehrávat,ale bohužel opět nám nevycházela koncovka. V závěru utkání soupeř snížil na rozdíl jedné branky a utkání bylo dramatické až do poslední vteřiny. Musím pochválit mužstvo,že je schopné otáčet zápasy,které se pro nás od začátku nevyvíjejí dobře a svojí bojovností tyto zápasy otočit ve svůj prospěch. Gratuluji k vítězství.