4.kolo, sobota 11.10.2014
HC Jičín - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
2:9 (1:2, 1:4, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Vele, 11. Rydval O. (Kotyk), 22. Rydval T. (Vyhlídko), 32. Vyhlídko (Kotyk), 39. Šimek F. (Vašků), 40. Vyhlídko (Rydval O.), 48. Rydval O. (Vele, Maňák), 54. Šimek F. (Kotyk), 58. Šimek F. (Vele)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Vele, Šimek F., Mach, Maňák

Ohlasy trenérů

Pavel Rutkovský (trenér HC Lomnice) Utkání v Jičíně jsme po předchozím vydařeném zápase začali vlažně. Pomalejší tempo přičítám podmínkám na stadionu, nekvalitní led a velké teplo. Šancí na vstřelení golu bylo hodně, ale naším malým důrazem před soupeřovou bránou, skore nerostlo. Po zrychlení pohybu a zlepšení kombinací jsme se začali prosazovat i golově. I taková utkání jsou důležitá,jelikož bylo odbojováno vůlí a odhodláním, i když na pohled nebylo moc pěkné.Gratulace pro tým k vítězství.