5.kolo, sobota 18.10.2014
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Bílí Tygři Liberec
2:8 (0:2, 1:2, 1:4)
Branky a nahrávky: 32. Šimek Jan (Mach, Mizera), 58. Šimek Filip
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek, Kožíšek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Maňák, Vele - Šimek J., Mizera, Mach

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Pavel Rutkovský(trenér HC Lomnice) Domácí zápas s Libercem jsme začali důrazně a se soupeřem jsme drželi krok. Dostávali jsme se i do vyložených šancí,ale bohužel jsme je neproměnovali,pak jsme se dopustili individuálních chyb a dovolili soupeři skorovat. I ve druhé třetině jsme se dostávali do šancí,ale jejich neproměnování pokračovalo. Ve třetí třetině jsme zbytečným vyloučením dopřáli soupeři,aby nám odskočil ve skore. Zlepšená hra soupeře pokračovala a naši hráči se začali více zajímat o okolní věci a naše hra postrádala soustředěnnost a tím jsme ulehčili hru soupeři,který mohl dohrát zápas v klidu. Bojovnost i nasazení v utkání bylo dobré,ale rozhodly individuální chyby a některých hráčů i nesoustředěnost,to jsou věci na kterých musíme společně zapracovat.