6.kolo, sobota 25.10.2014
BK Mladá Boleslav - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 30. Rydval Ondřej (Strnádek), 51. Vyhlídko
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek, Kožíšek - Kotyk, Strnádek, Vašků, Šimek J. - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Vele, Maňák, Mach

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Pavel Rutkovský(trenér HC Lomnice):V dalším utkání jsme zavítali na led BK Mladá Boleslav asi nejsilnějšího soupeře naší skupiny a podle toho vypadal i začátek utkání,kde jsme se dostali pod tlak soupeře,ale dařilo se nám vytlačovat utoky do rohů hřiště a tím ho nepouštět do vyložených šancí a ty,které si soupeř vypracoval tak spolehlivě likvidovali naši brankáři.V druhé třetině jsme se začali osmělovat a dostávat se na dostřel soupeřovi brány,ale stále jsme ještě měli respekt ze soupeře.Ve třetí třetině jsme konečne začali lépe obsazovat soupeřovi obránce,kteří pod tlakem začali dělat chyby na modré čáře a hra se začala pomalu vyrovnávat a my se dostali do šancí a soupeř znervozněl.Na konci utkání si vzal i oddechový čas,aby otupil náš tlak,který jsme podpořili hrou bez brankáře,bohužel náš tlak jsme nevyužili a inkasovali do prázdné brány,ale i tak jsme byli schopni potrápit soupeře z hokejové akademie.Mužstvu patří poděkování za zápas,který odehrálo v tempu a plném nasazení.