12.kolo, sobota 22.11.2014
HC Poděbrady - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
4:8 (1:2, 3:4, 0:2)
Branky a nahrávky:8. Vyhlídko (Rydval T.), 20. Vele, 24. Strnádek, 28. Vyhlídko (Rydval T.), 29. Vele, 35. Rydval T., 48. Šimek F. (Šimek J.), 58. Vyhlídko (Vašků)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek, Kožíšek - Kotyk, Strnádek, Vašků, Kubánek - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Vele, Maňák - Mach, Šimek J.

Vzájemné zápasy

Přát. | Poděbrady - Lomnice 5:3

» všechny zápasy

Komentář k zápasu

Pavel Rutkovský(trenér HC Lomnice):V dalším zápase jsme zavítali na led soupeře z Poděbrad.Utkání jsme začali aktivně a soupeře jsme přehravali.Přestáli jsme i několik přísných vyloučení,která nás nenalomila,ale naopak nás ještě posílila.V druhé části utkání jsme si opět vybrali svých pět minut,kdy jsme nedrželi svá místa a soupeř nás přehrával.Ke konci utkání se projevovala unava,jelikož několik hráčů absolvovala páteční turnaj ve florbale.Zápas rozhodl náš větší důraz před soupeřovou bránou. Konečně jsme začali proměnovat šance.Gratulace pro tým a poděkování fanouškům za podporu.