14.kolo, sobota 29.11.2014
HC Bílí Tygři Liberec - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
7:3 (2:0, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 28. Vyhlídko (Rydval T.), 48. Šimek F. (Kubánek, Vyhlídko), 59. Vele (Vyhlídko)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Strnádek, Kotyk, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Vele, Maňák - Mach, Šimek J.

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Rutkovský Pavel(trenér HC Lomnice):V dalším utkání jse změřili síly z hráči Liberce.S tímto soupeřem máme dlouhodobý problém,který se týká psychiky našich hráčů. Utkání jsme začali nesoustředěně,po určité době jsme hru vyrovnali a začali soupeře trápit.V takovýchto zápasech o výsledku rozhodují individuální chyby,bohužel v tomto utkání jich bylo více na naší straně. Opět jsme si dokázali to,že jsme schopni hrát vyrovnané utkání se silným soupeřem.