15.kolo, sobota 6.12.2014
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - BK Mladá Boleslav
7:6 (3:1, 2:3, 2:2)
Branky a nahrávky: 6. Vele (Vyhlídko), 13. Vyhlídko (Kubánek), 20. Strnádek (Vyhlídko), 38. Vyhlídko (Strnádek), 39. Šimek Filip, 50. Rydval T. (Rydval O.), 57. Kotyk (Vyhlídko)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Vele, Maňák - Mach, Šimek J., Hejduk

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel (trenér HC Lomnice): V dnešním utkání jsme změřili síly s vedoucím celkem z Mladé Boleslavi. Utkání jsme začali aktivně a předváděli dobrou hru. Potom opět jsme si neodpustili slabší minuty,kdy nás soupeř dostával pod tlak. Po zlepšení našeho pohybu jsme znovu vyrovnali hru a hráli pěkný hokej a dovedli utkání k vítěznému konci. Celé mužstvo předvedlo bojovnost a touhu po vítězství. Takovéto utkání je velkou vzpruhou pro mužstvo. Gratuluji jak k vítězství tak výkonu.