N6, neděle 11.1.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Nová Paka-Jičín
12:1 (3:0, 4:0, 5:1)
Branky a nahrávky: 1. Šimek F. (Strnádek), 8. Vyhlídko (Koňák), 12. Rydval O. (Koňák), 23. Maňák (Vyhlídko, Strnádek), 25. Vyhlídko (Rydval O.), 29. Šimek J. (Dubský, Maňák), 37. Vašků (Šimek J.), 43. Strnádek (Maňák, Šimek J.), 46. Vyhlídko (Strnádek), 46. Šimek J. (Mach), 54. Vele, 54. Vele (Šimek F., Hejduk)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Strnádek, Kotyk, Vašků, Kubánek - Hejduk, Šimek F., Vele - Vyhlídko, Rydval O., Koňák - Šimek J., Maňák, Mach, Dubský

Ohlasy trenérů

Rutkovský(trenérHC Lomnice):V dalším kole jsme sehráli utkání se soupeřem z Nové Paky.Soupeř byl slabý a utkání se odehrávalo převážně v jejich obranném pásmu.Z důvodu naší nepřesné střelby, skore nerostlo jak jsme si představovali a postupně jsme se přizpůsobovali hře soupeře.Takovéto utkání nám moc neukáže ohledně naší výkonnosti. Potěšitelné je to,že jsme již zdravotně vpořádku a konečně budeme moci kvalitně potrénovat.

Fotogalerii ze zápasu Lomnice - HC Nová Paka/Jičín si můžete prohlédnout ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice