N3, sobota 17.1.2015
HC Jaroměř - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
10:7 (5:2, 4:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 2. Rydval O. (Rydval T.), 18. Vyhlídko, 32. Kubánek (Mach), 45. Rydval T. (Maňák, Rydval O.), 48. Šimek F. (Maňák, Rydval T.), 58. Hejduk (Rydval O., Strnádek), 58. Vyhlídko
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval O., Rydval T., Vyhlídko - Šimek F., Vele, Maňák - Mach, Hejduk

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Rutkovsky Pavel (trenér HC Lomnice): V sobotním utkání jsme zajížděli na soupeřův led do Jaroměře,kde nás čekal hodně silný soupeř.Začátek utkání jsme začali nadějně,když jsme se dostali do vedení,ale to nám dlouho nevydrželo a hned po dvouch minutách soupeř vyrovnal a převzal iniciativu utkání do konce třetiny byl soupeř lepší,náš matný výkon pokračoval i v první části druhé třetiny,teprve od půlky utkání jsme hru vyrovnali a začali hrát vyrovnanou partii,ale bohužel jsme neproměnovali šance a soupeř z protiutoku nás trestal.Ve třetí třetině jsme byli již lepší a začali stahovat náskok,ale k vyrovnání to již nestačilo.V utkání jsme měli více střel na branku,nežli soupeř,ale ten byl v zakončení efektivnější.