N4, sobota 24.1.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Náchod
7:9 (3:2, 0:5, 4:2)
Branky a nahrávky: 6. Vele, 12. Rydval T. (Kotyk), 17. Strnádek (Maňák), 41. Vele (Kotyk), 50. Vyhlídko (Rydval T.), 50. Vele (Šimek F.), 60. Strnádek (Vele)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Vele, Šimek F., Vyhlídko - Rydval T., Rydval O., Maňák, Mach, Šimek J., Hejduk

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský Pavel(trenér HC): V dnešním utkání jsme se utkali se soupeřem z Náchoda se kterým jsme se již tuto sezonu potkali na turnaji v České Lípě. Utkání jsme začali velmi dobře dostali jsme se do vedení a vcelku kontrolovali hru,potom přišla naše slabší druhá třetina,kde jsme dostali tři hodně laciné branky a vývoj utkání se otočil ve prospěch soupeře.Třetí dějství jsme opět začali aktivně,ale opět lacinou brankou jsme pomohli soupeři. V dalším průběhu jsme již stahovali náskok soupeře k přijatelnějšímu výsledku.

Fotogalerii ze zápasu Lomnice - HC Náchod si můžete prohlédnout ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice