N5, sobota 31.1.2015
SK Třebechovice p. O. - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Kotyk (Rydval T.), 24. Vele (Šimek J.)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Rydval T., Kubánek, Šimek J. - Vele, Šimek F., Hejduk - Mizera, Rydval O., Koňák - Mach, Maňák

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Rutkovský(trenér HC Lomnice):Další utkání jsme sehráli na ledě Třebechovic p.O. V sestavě chyběli tři hráči základní sestavy,kteří jsou na prázdninách a tak nám vypomáhali dva ročníku 2005 V.Mizera a A.Konák,kteří odehráli kvalitní utkání. Obraz hry se vyvíjel podobně jako dvě předchozí utkání,kde jsme byli herně lepší,ale bohužel stále neproměňujeme ani vyložené šance a inkasujeme laciné goly.Soupeře jsme přestříleli 35:17,ale jenom dva přesné zásahy k vítězství nevedou na tom nezměnil ani jeden neuznaný gol.Pokud nebudeme golově uspěšní nemužeme vyhrávat.