N8, sobota 7.2.2015
HC Opočno - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 6. Vyhlídko (Rydval O.), 10. Kotyk (Šimek F.), 24. Vyhlídko, 56. Vyhlídko, 56. Vyhlídko, 56. Maňák ( Rydval T.)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kubánek, Vašků, Vele, Kotyk - Rydval T., Šimek F., Maňák - Mach, Rydval O., Vyhlídko

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Pavel Rutkovský(trenér HC):V dnešním utkání jsme zajížděli do Opočna,kde nás čekalo odvetné utkání nadstavbové části. Utkání jsme opět nezačali dobře a po individuální chybě jsme inkasovali.V dalším průběhu utkání jsme již začali hrát naši hru a soupeře k ničemu nepouštěli.Dále pokračuje naše trápení v proměnování i vyložených šancí,na tomto problému musíme hodně zapracovat v rámci tréninkových jednotek. Ještě se musím zmínit o výkonu brankaře,jelikož pro něho to bylo náročné utkání.V první třetině jeden gol a jeden zásah.V druhé třetině měl jeden zásah a to v čase 17.59.Ve třetí třetině měl tři zákroky a z toho dva těžké,kdy podržel mužstvo. Gratulace k vítězství.

Fotogalerii ze zápasu Lomnice - HC Opočno si můžete prohlédnout ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice