N9, sobota 14.2.2015
HC Wikov Hronov - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
8:3 (3:2, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 3., 19. a 46. Vyhlídko
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Vašků, Kubánek - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Maňák, Vele, Mach

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Rutkovský (trenér HC Lomnice): V dalším utkánín nadstavbové části jsme zajížděli na led soupeře z Hronova,který nás v minulém utkání výrazně přehrál a tak jsme mu měli co vracet.Utkání jsme začali velmi dobře a již ve třetí minutě se ujali vedení a hráli vyrovnané utkání na což náš soupeř není zvyklý a nevěděl si rady s naším dobrým bruslením a včastným obsazováním. Za celou sezonu jsem to neudělal,ale dnes se musím zmínit o arbitrech,kteří začali uřadovat a tlačit domácímu mužstvu,které to nemá zapotřebí.Škoda tohoto jejich kroku,jelikož tím zkazili napínavé utkání. Po sérii vyloučení se domácí dostali do vedení,ale náš tým se opět dostal zpět do zápasu a trápil soupeře. Od začátku nadstavby jsem ještě neviděl naše hráče hrát z takovým nasazením a chutí.Pokud budeme pokračovat v takovém nasazení jsme schopni odehrát pěkná utkání.