N10, sobota 21.2.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Jaroměř
2:12 (2:4, 0:7, 0:1)
14. Šimek F. (Mach), 19. Vele (Kubánek)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Šimek F., Koňák, Maňák - Mach, Vele

Vzájemné zápasy

Ohlasy trenérů

Rutkovský(trenér HC Lomnice):Dnešní komentář je docela jednoduchý. V první třetině jsme se soupeřem stíhali bruslit a hrát. Druhá třetina jedním slovem katastrofa,bez pohybu, bez důrazu,bez nasazení. Za celou druhou třetinu jsme měli pouhých 7.přesných přihrávek.Bez pohybu a přesných nahrávek nemužeme s takovýmto soupeřem hrát vyrovnaný zápas.Třetí třetina byla již z povinnosti jak od soupeře tak od nás. Stále nejsme schopni zopakovat dva kvalitní výkony po sobě a hlavně přenést věci z tréninkových jednotek do utkání. Dnešní výkon považuji za nejhorší v této sezoně!

Fotogalerii ze zápasu Lomnice - HC Jaroměř B si můžete prohlédnout ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice