N11, sobota 28.2.2015
HC Náchod - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
4:4 (1:2, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 18. Šimek F. (Vašků), 20. Rydval T. (Hejduk), 34. Hejduk, 36. Rydval O.
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Vele, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Mach, Šimek F., Hejduk

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Rutkovský(trener HC Lomnice): V dalším utkání jsme zajížděli do Náchoda,s tímto soupeřem jsme se již v této sezoně dvakrát potkali,nejprve na turnaji v České Lípě,kde jsme zvítězili a potom doma v rámci soutěže,kdy jsme prohráli a tak jsme měli co vracet.Od začátku ledna jsme ještě nenastoupili v plné sestavě,stále nás provázejí nemoci a to při tak malém počtu hráču je znát,když vypadnou stálí členové sestavy. Do utkání jsme nastoupili pouze na dvě pětky a soupeř na kompletní tři útoky a obrany. Utkání bylo zpočátku vyrovnané a hra se přelévala od brány k bráně.Postupně jsme začali získávat mírnou převahu,ale stále nás trápí špatná koncovka.Ze čtyř samostatných nájezdů jsme neproměnili ani jeden,což je špatné.Remíza je spravedlivá,i když soupeř vyrovnal golem,který byl dosažen vysokou holí ani bych se o této brance nemusel zminovat,kdybychom proměnily šance,která jsme si vytvořili,jelikož jsme měli opět více střel na branku soupeře.Sehráli jsme dobré utkání, ve kterém hráči předvedli nasazení,bojovnost i pěkný hokej a hlavně chut se poprat o dobrý výsledek. O proti minulému zápasu jsme hráli hokej,který bavil všechny zůčastněné hráče,diváky,trenéry.