N12, neděle 15.3.2015
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - SK Třebechovice p. O.
22:1 (8:0, 8:0, 6:1)
Branky a nahrávky: 2. Vele (Vašků), 5. Rydval O. (Vele), 8. Rydval T. (Vyhlídko), 9. Šimek F. (Vele), 15. Vyhlídko (Rydval T.), 16. Maňák (Vele), 18. Kotyk (Šimek J.), 19. Rydval O. (Rydval T.), 27. Rydval O., 30. Rydval T. (Vyhlídko), 31. Rydval O. (Vele, Strnádek), 31. Šimek F. (Mach, Šimek J.), 32. Rydval T. (Strnádek), 33. Vele (Kubánek), 37. Rydval O. (Vele), 39. Šimek J. (Šimek F., Rydval T.), 41. Rydval T. (Vyhlídko), 43. Mach (Šimek J.), 44. Vyhlídko, 48. Vyhlídko, 50. Šimek J. (Kotyk), 53. Kubánek (Šimek F.)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Maňák, Šimek F., Vele - Šimek J., Mach

Vzájemné zápasy

Komentář k zápasu

Rutkovský(trenér HC Lomnice): K poslednímu utkání této sezony k nám přijel soupeř z Třebechovic,kterému jsme měli co oplácet,jelikož jsme v prvním utkání smolně prohráli. Od začátku zápasu jsme byli lepší,bruslili jsme v tempu,vycházeli nám pěkné kombinace a proměnovali šance. Celé mužstvo hrálo s obrovskou chutí a užívali si utkání a bavili hokejem nejen sebe,ale i početné fanoušky na ochozech,kteří doprovázeli povedené kombinace potleskem. Závěrečné utkání si všichni užili tým si připsal nejvýšší vítězství této sezony a nastřílel si pěkných 22.branek. Gratuluji k výkonu a výsledku.

Fotogalerii ze zápasu Lomnice - SK Třebechovice si můžete prohlédnout ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice