N13, sobota 14.3.2015
HC Nová Paka-Jičín - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
6:15 (1:6, 3:2, 2:7)
Branky a nahrávky: 1. Vašků (Šimek F.), 4. Hejduk (Mach), 5. Rydval O. (Vyhlídko, Rydval T.), 6. Kotyk, 17. Vyhlídko (Rydval T., Kubánek), 20. Šimek F. (Maňák, Vele), 29. Vele (Šimek F., Maňák), 38. Rydval T. (Rydval O., Vyhlídko), 41. Vyhlídko, 42. Vyhlídko (Rydval O.), 44. Vele (Maňák, Šimek F.), 47. Rydval T., 49. Kubánek (Vele, Maňák), 58. Kotyk (Maňák), 59. Rydval O. (Vyhlídko)
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Martínek - Kotyk, Strnádek, Kubánek, Vašků - Rydval T., Rydval O., Vyhlídko - Maňák, Šimek F., Vele - Hejduk, Šimek J., Mach

Komentář k zápasu

Rutkovský(trenér HC Lomnice): K sobotnímu utkání jsme zajížděli do nedaleké Nové Paky.Utkání jsme začali dobře a ve všech činnostech jsme byli lepší. Od druhé třetiny jsme se přizpůsobili hře soupeře a přestali jsme bruslit a tím jsme umožnili soupeři občastné návštěvy v našem obranném pásmu,které dokázal využít ke střelení pár golu,jelikož náš brankář měl opravdu špatný den. Ve třetí třetině jsme přidali na tempu a vytvořili jsme si dostatečný náskok,abychom utkání v klidu dohráli.Výsledek je dobrý,ale předvedená hra byla za očekáváním.