Redakce, 07.07.2011
Tak jsme první, no a co!!!!

V sobotu 2. července se hráči našeho A družstva zúčastnili 2. ročníku Turnaje v malé kopané O pohár starosty města Jičína, pořádaný místním hokejovým klubem. Po loňském ročníku čekala na naše družstvo nelehká úloha obhájce 2. místa. Družstvo vedené kapitánem Jakubem Syrovátkou a Petrem Vágenknechtem však ukázalo obrovskou kolektivní sílu a dokázalo v celém turnaji zvítězit. Dokázali za sebou nechat dalších 19 družstev a vybojovat pro lomnický hokej další cenný úspěch. Důležitým faktorem v cestě za titulem byl fakt, že družstvo tvořené výhradně hokejisty mělo ve svých řadách hned dva spolehlivé fotbalové brankáře, když vyloučeného Danka Drahoňovského skvěle zastoupil Láďa Martinec ml.

Vítězná sestava: Drahoňovský – Karásek, Martinec, Vágenknecht , Syrovátka J., Košťák F., Matěja, Junek, Sehnoutek, Syrovátka L..