Klub, 01.03.2022
Klukům věřím, je to skvělá hokejová parta
Požádali jsme o pár slov, k dosud sehraným utkáním semifinálové série KLM Libereckého kraje mezi HC Lomnice nad Popelkou a HC Turnov 1931, trenéra našeho týmu:

„V prvním utkání jsme výborně zvládli první třetinu. Byli jsme dobře připraveni a dodržovali herní systém. Zlom v utkání přišel ve druhé třetině inkasováním dvou branek po sobě. Ve třetí třetině jsme soupeře dotáhli na 3:2, měli jsme snahu otočit utkání v náš prospěch. Inkasováním čtvrtého gólu jsme museli hru ještě více otevřít. V druhém utkání soupeř dotahoval naše vedení a věřil jsem že zvítězíme. Kluci hráli dobře. Ve třetí třetině nás srazily oslabení a individuální chyby. Závěr utkání byl nervózní. Hokej hrajeme pro diváky, pro radost a společné prožitky z vítězství. Bodový odstup prvních tří týmu po základní části ukazuje na jejich kvalitu. Ve středu chceme vyhrát, klukům věřím, je to skvělá hokejová parta," uvedl Ludvík Berger, trenér mužstva HC Lomnice n. P.

Více fotografií z 2. utkání semifinálové série naleznete ZDE. Za fotografie děkujeme Radku Hlubučkovi.