hc lomnice nad popelkou
Klub, 28.03.2015
Lomnice má stále postup ve svých rukou. V neděli se rozhodne.
L E T Ň A N Y - Páteční večerní duel přinesl nádhernou hokejovou bitvu. Domácí Letci hrající "o všechno" a proti nim nadšená družina Lomnice. Hokejové klání sledovala slušně zaplněná ICE Aréna. Lomnici přijel podpořit hlouček fanoušků a v hledišti nechybělo i několik "Pražáků" hlásících se k lomnickým barvám. Samotné utkání přineslo napínavou podívanou, kdy nad všemi stáli vynikající Jakub Pyrochta v brance Lomnice a Matěj Oliva v brance Letňan. Na první branku se čekalo do 45. minuty, kdy skóre otevřel Jarda Kedršt. Domácí rychle vyrovnali a v 53. minutě byl v rohu naší obranné třetiny zasažen holí Michal Špaček, rozhodčí však hru nepřerušil a domácí po rychlé souhře strhli vedení na svoji stranu. Za další minutu rozhodčí potrestal Lomnici za zranění domácího hráče na 2+2 minuty a domácí obránce dokonale schoval svoji střelu a domácí vedli 3:1. V té chvíli je od téměř jistého postupu dělila jediná vstřelená branka. Letci se tlačili před Pyrochtu, ale defenzíva hostí a skvělý Pyrochta jim již další branku nepovolili. Vítězové utkání se tak po skončení zápasu nemohli radovat z vysněného postupu a naopak má k němu blíže Lomnice. Stačí "jediné". V nedělním duelu doma porazit Kadaň za tři body. Zveme všechny fanoušky na mimořádnou sportovní podívanou, kterou historie lomnického hokeje nepamatuje.