Liberec Ve vyrovnaném třetím zápase o bronz se přiklonilo více štěstí na hokejky libereckých hráčů. Lomnice sezónu končí stejně jako v základní části čtvrtá.

Redakce, 24.03.2019
Lomnice po boji končí sezónu čtvrtá

Lomnice v první třetině šla v sedmé minutě do vedení. Soupeř však dokázal v samotném závěru vyrovnat. V druhém dějství si naši hokejisté vytvořili několik vyložených šancí, ale nedokázali je proměnit. Naopak při početní výhodě soupeř zachytil střílenou přihrávku od modré čáry a ze samostatného nájezdu skóroval. Lomničtí pokračovali i ve třetí třetině v koncentrovaném výkonu a šancí přibývalo. Soupeř však udeřil z ojedinělé šance od pravého mantinelu. Přihrávka našla volného hráče před brankou a Liberec odskočil do dvoubrankového vedení. Lomnice o čtyři minuty později využila přesilovou hru a snížila na rozdíl jediného gólu. Domácí necelé dvě minuty do konce faulovali. Lomnice odvolala brankáře a měla dvě vyložené příležitosti. Kotouč si však cestu do odkryté branky nenašel. Bronz zůstal v Liberci. Sezóna končí.
Je třeba na jejím konci poděkovat všem našim příznivcům za podporu, Zeména fan- klubu, hráčům, celému realizačnímu týmu a vedení klubu.