Klub, 24.08.2022
Lomnická mládež zahájila přípravu na ledě, muži vyjedou v neděli
L O M N I C E - Lomnická mládežnická družstva postupně zahajují přípravu na novou sezónu. Z důvodu absence domácího ledu na ZS v Lomnici, který nemohl být z finančních důvodů vyroben, se připravujeme na okolních stadionech. Juniorka odehrála již i první přátelské utkání, ve kterém dokázala zvítězit ve Vrchlabí 3:1. V neděli 28.8. na ZS v Turnově vyjedou pod vedením trenéra Bergera na led i muži.
Na led již měla možnost vyjet družstva elévů, mladších žáků, starších žáků, 9. tříd, dorostu i juniorů. Díky pomoci okolních stadionů v Nové Pace, Turnově, Jičíně i Vrchlabí, kde již led mají, se tak můžeme připravovat na start nové hokejové sezóny. Veliké poděkování patří klubu HC Jičín, který nám vyšel vstříc a můžeme absolvovat společné tréninky i soustředění. V zimě pak jistě spolupráce bude pokračovat i díky spojení v kategoriích 9. tříd a dorostu. Také ZS v Nové Pace nám vyšel vstříc a umožní nám trénink mládeže prvních 14 v září. V pátek 16.9. pak bychom měli vyjet i na náš domácí led.