2, neděle 28.9.2014
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Olympik
8:8 (1:2, 3:1, 4:4)
Branky a nahrávky: 5. Knap (Syrovátka L.), 28. Syrovátka L. (Maryška, Knap), 32. Maryška (Ješko, Rutkovský), 37. Junek (Rudiš, Špaček), 41. Syrovátka L. (Knap), 50. Knap (Syrovátka L.), 55. Rudiš (Špaček, Junek), 57. Rudiš (Špaček, Martinec) – 2. Krnáč (Čáp), 10. Frančík (Macháček), 21. Braniš (Krnáč), 39. Hail (Braniš), 52. Čáp (Braniš), 53. Krch, 59. Krpata (Chlíbek), 60. Chlíbek (Krpata). Rozhodčí: Mizera L. – Mizera D., Pevný. Vyloučení: 5/7. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 83. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:6, 8:6, 8:8.
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Mrázek (10. Viklář) – Košťák, Martinec, Vala, Kinčl, Syrovátka J. – Rudiš, Junek, Špaček – Knap, Karásek, Syrovátka L. – Maryška, Rutkovský, Ješko – Majdič
HC Olympik: Furbacher – Mařík, Duchan, Krnáč, Hail – Krch, Frančík, Krpata, Chlíbek, Braniš, Čáp, Kovář, Macháček