Klub, 13.11.2023
Domácí série pokračuje. 5 zápasů = 15 bodů. Také Gepardi odjeli z Lomnice s prázdnou.
L O M N I C E - Ani jablonečtí Gepardi nedokázali odvézt z Lomnice body. Družina trenéra Kočího zůstává letos doma neporažena.
Nováček HC Gepardi Jablonec přijel do Lomnice s většinou hráčského kádru bývalého Slavoje Liberec. S týmem však přijela slušná řádka fanoušků, kteří se postarali o bouřlivou atmosféru. Tentokrát se nenechali zahambit ani domácí fanoušci a v ochozech bylo živo. Na ledě se hrál spíše opatrný hokej. Domácí tým byl po celý zápas trochu vpředu a nakonec po zásluze zvítězil. Zkušený tým hostí se rval o vyrovnání, ale pozorná domácí obrana v čele s brankářem Šafránkem, nakonec domácí tvrz uhájila. Nyní čeká náš tým zápas v České Lípě, která má letos výbornou formu. Venku se našim zatím tolik nedaří a změnit to budou moci již v dalším zápase. V neděli 19.11. bude bojovat v tabulce druhá Česká Lípa s aktuálně třetí Lomnicí.