POJĎ HRÁT HOKEJ ZDARMA

nábor

Nábor nových členů od ročníků 2017 a mladších probíhá na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou.

Pravidelné tréninky se konají  každé pondělí 16:45, ve čtvrtek od 17:00 hodin a v sobotu školička bruslení od 8.45 hodin.

Tréninky:

Zdokonalování schopností a dovedností probíhá formou her. Naším cílem a zájmem je, aby děti hokej bavil. Aby v kolektivu stejně starých kamarádů našli zájem o sport a formou her  docházelo ke zlepšování jejich výkonnosti. Hokej může hrát každý. Nezáleží nám na výsledcích miniutkání, ale na tom, aby malí hokejisté odcházeli z tréninků a utkání šťastní a spokojení.

Trenéři:

Klub dbá na to, aby se o Vaše děti starali kvalifikovaní trenéři. V sezóně 2023/2024 je vedením nejmladších kategorií pověřen:

Josef Janů

Výstroj a výzboj:

Vlivem štědré podpory ČSLH dostanou do nové sezóny děti veškerou výstroj a výzbroj zcela ZDARMA.

Hráčské poplatky:

Začátečníci poplatky první měsíce NEPLATÍ !!!

Kontakt:

tel: 736 600 761 (trenér Janů)

tel: 604 917 972 (šeftrenér mládeže Vágenknecht)

tel: 604 790 916 (zapůjčení výstroje Dlouhý)