hc lomnice nad popelkou

Hlavní stránka mládeže

Starší žáci stříbrní na domácím turnaji

pátek 12.4.2019 | Redakce

Lomnice n/P – Starší žáci zakončili sezónu na velice silně obsazeném domácím turnaji.

Mladší žáci úspěšní na turnaji v České Lípě.

úterý 9.4.2019 | Klub
Č E S K Á L Í P A - Mladší žáci našeho klubu se 29.-31.3. zúčastnili turnaje hráčů ročník 2007 "O pohár města Česká Lípa".

Seriál turnajů Lomnické hokejové jaro zakončil zimní sezónu.

úterý 9.4.2019 | Klub
L O M N I C E - Zimní stadion v Lomnici nad Popelkou se v závěru letošní sezóny stal dějištěm nového seriálu turnajů, který dostal název "Lomnické hokejové jaro"

AKCE TÝDEN HOKEJE V LOMNICKÉ ARÉNĚ

sobota 26.1.2019 | Redakce

Lomnice n/P - V pátek 25. ledna, se od 15:30 na lomnickém zimním stadionu konala již pátá celorepublikové akce Týden hokeje. V podobném počtu jako v září, přesněji 16 dětí, si odneslo domů nejen nový dres národního týmu a drobné dárečky, ale i spoustu zážitků.

Týden hokeje

středa 2.1.2019 | Redakce
Přijďte v pátek 25.1.2019 na zimní stadion v Lomnici nad Popelkou na akci Týden hokeje

V pátek v 15.30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Lomnice nad Popelkou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Týden hokeje

pátek 7.9.2018 | Redakce
Přijďte v pátek 21.9.2018 na zimní stadion v Lomnici nad Popelkou na akci Týden hokeje

Další stránky