Lomnice n/P - V sobotu ve druhém finálovém utkání lomničtí hokejisté porazili Slavoj Liberec 5:3 a získali TITUL PŘEBORNÍKA LIBERECKÉHO KRAJE. Lomnice po první třetině vedla gólem Junka po krásné spolupráci s L.Syrovátkou. Hosté však ve druhé třetině zvýšili aktivitu a to jim přineslo vedení 1:3. Dvougólový náskok hostů se povedlo srovnat. Nejdříve od modré čáry snížil Vala a těsně před koncem třetiny propasíroval za Tomíčka kotouč Knap. Ve třetí třetině domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň a dokonali obrat v tomto utkání. Nejdříve Kuch z prostoru za brankou nahodil kotouč na Tomíčkovi betony a ten skončil v síti. O minutu později našel Knap ideálně Rudiše a bylo rozhodnuto. Lomnice si už vítězství nenechala vzít.

Se závěrečnou sirénou propukly bouřlivé oslavy na ledě i v hledišti. Přes třista fantastických domácích fanoušků mohlo sledovat ceremoniál předávání zlatých medailí a poháru z rukou předsedy KS ČSLH Josefa Helebranta. Poděkování za zdařilou sezónu patří vedení klubu, samotným hráčům a především fanouškům lomnického hokeje.

Sezóna ještě nekončí. Lomnice jako krajský vítěz postupuje do kvalifikace o 2.ligu. V té se postupně střetne dvoukolově ve skupině s HC Stadion Cheb, HC Rodos Dvůr Králové a HC Junior Mělník.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 06.03.2016
LOMNICE PO ČTYŘECH LETECH ZÍSKALA DRUHÝ TITUL

Ohasy trenérů : Martin Knap

V dnešním zápase se opět potvrdilo, že utkání play-off jsou zcela o něčem jiném než základní část. Na začátku nás uklidnil vedoucí gól. Hra byla opatrná na obou stranách. Ve druhé třetině z toho vytěžil soupeř a dostal se do dvoubrankového vedení. Podařilo se nám ještě do konce druhé třetiny vyrovnat. To bylo rozhodující. Na začátku třetí třetiny jsme dvakrát skórovali a tím utkání rozhodli.

Nakonec nezbývá než poděkovat všem, kteří nám umožnují hrát hokej v této soutěži. Bez zázemí domácího stadionu, vedení klubu, realizačního týmu a především hráčů, bychom nebyli schopni připravovat vynikajícím fanouškům ledního hokeje týden co týden atraktivní podívanou a příjemně strávené sportovní chvíle. Ceníme si také rodičů mladých příznivců HC Lomnice n/P, kteří jsou velkými nadějemi, že tradice lomnického hokeje bude i v dalších letech pokračovat.

Srdečně Vás zveme na další hokejová utkání v cestě kvalifikací do 2.ligy a těšíme se na atmosféru, kterou dokážete vytvořit. Budeme se snažit neztratit Vaši přízeň a hrát bojovný aktivní hokej.